购买 BZS55C6V8-RAG | BZS55C6V8-RAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZS55C6V8-RAG
BZS55C6V8-RAG
BZS55C6V8-RAG
仅供参考
零件编号 BZS55C6V8-RAG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 6.8V 500MW 1206
送货服务
BZS55C6V8-RAG参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)8 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包1206
BZS55C6V8-RAG Packaging
Insepction
BZS55C6V8-RAG FAQ
  • 1. How to order BZS55C6V8-RAG on Heisener?
  • 3. Are the BZS55C6V8-RAG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZS55C6V8-RAG?
BZS55C6V8-RAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。